Lietotājs: Parole: Reģistrēties   Aizmirsi paroli?

     Rīga, A. Deglava 92
     Veikals     67573145
     Noliktava 28110711, 67549944

     LV / RU

     Mobīlā versija

  e-Veikals     Rakstiet mums   Piegāde   Apmaksa   Meklēšanas palīgs   Kontakti

Iepirkuma grozs

Grozā nav preces

veikt pasūtījumu >>

Meklēt katalogā

Katalogs
  AKUMULATORI SZNAJDER
  AUTO SPULDZES / LUKTURI
  BATERIJAS
  EĻĻAS UN TEHNISKIE ŠĶIDRUMI
  FILTRI
  HIGIĒNAS PRODUKCIJA
  LOGU TĪRĪTĀJU BIRSTES UN GUMIJAS
  PARKOŠANĀS DEVĒJI (DISTANCES SENSORI)
  STŪRE UN BALSTIEKĀRTA
  AIZDEDZES SISTĒMA
  AMORTIZĀCIJA/PIEKARE
  BREMZES
  DEGVIELAS SISTĒMA
  DZESĒŠANAS SISTĒMA
  DZINĒJS
  ELEKTRĪBA
  GULTŅI
  SIKSNAS
  TRANSMISIJA
  VIRSBŪVE
  AUTOMĀTISKĀ KĀRBA
  BLĪVES
  BLĪVSLĒGI
  DAŽĀDI
  PUSASS ŠARNĪRI, PUTEKĻU AIZSARGI
  SAJŪGS
  SKRŪVES, UZGRIEŽŅI
  IZPĀRDOŠANA - NOLIKTAVAS TĪRĪŠANA
  PRECE PIEGĀDĀTĀJA NOLIKTAVĀ

Katalogi
Auto daļu katalogsMeyle
Auto rezerves daļas


Fuchs
Eļļas meklētājs


Rowe
Eļļas meklētājs


Autospuldzes
Meklēšana pēc auto modeļaFiltron
Auto filtri


Brisk
Aizdedzes sveces


Alca Germany
Logu tīrītāju birstes

Jaunumi

Par Post24 pakomātu tīkla paplašināšanos Latvijā.

02.12.2013

Cienījamie klienti,

Ar prieku informējam, ka Post24 paplašina pakomātu tīklu Latvijā un būs pieejami desmit jauni un lielāki sūtījumu termināļi.

Papildus pakomāti būs gan Rīgā ar četrām jaunām atrašanās vietām, gan reģionos 4 jaunās pilsētās (Talsi, Kuldīga, Saldus, Sigulda), kā arī viens papildus pakomāts Liepājā un Ķekavas novadā. Desmit jauno pakomātu saraksts ir sekojošs:

 • 1 Biķernieku RIMI Rīga Biķernieku iela 160/6, Rīga
 • 2 T/C Olimpia Rīga Āzenes iela 5, Rīga
 • 3 T/C Damme Rīga Kurzemes prospekts 1a, Rīga
 • 4 T/C Valdemārs Rīga Valdemāra iela 112, , Rīga
 • 5 Saldus Maxima XX Saldus Brīvības iela 30, Saldus
 • 6 Siguldas T/C Šokolāde Sigulda Strēlnieku iela 2, Sigulda
 • 7 Talsu RIMI Talsi Dundagas iela 18, Talsi
 • 8 Kuldīgas RIMI Kuldīga Sūru iela 2, Kuldīga
 • 9 T/C A7 Ķekavas nov. Krustkalni, Ķekavas novads.
 • 10 Liepājas Supernetto Liepāja Ziemeļu iela 13, Liepāja

Pakomātu uzstādīšanas darbi notiks tuvāko divu nedēļu laikā no 02.12. līdz 15.12., kad desmit pieprasītākajās pakomātu atrašanās vietās tiks uzstādīti lielāki pakomāti ar lielāku skapīšu daudzumu (115, 128, 166 skapīši), parējās 28 adresēs atradīsies pakomāti ar standarta 80 skapīšu daudzumu, ar kuriem Post24 strādājā šogad.

Viena pakomāta uzstādīšanas procedūra aizņems vienu dienu un klientiem, kuriem sūtījumi atrodas šajā pakomātā, tiks izsūtīta īsziņa ar informāciju, ka paciņu var saņemt pie tā paša pakomāta ar kurjera starpniecību.

22.11.2013 un 23.11.2013 preču piegāde nav iespējama.

22.11.2013

Tehnisku iemeslu dēļ preču piegāde nav iespējama šodien 22.11.2013 un rīt 23.11.2013.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Svētku dienu darba laiks

15.11.2013

15.11.2013 9.00-18.30
16.11.2013 10.00-14.00
18.11.2013 Brīvs

Auto Sams SIA kolektīvs Jums un Jūsu ģimenei novēl skaistus valsts svētkus!

Jauns Meyle auto rezerves daļu pievedums.

25.10.2013

Noliktava ir papildināta ar jaunu, Meyle auto rezerves daļu klāstu

Oficiāli sākas paralēlā cenu atspoguļošana latos un eiro

01.10.2013

Oficiāli sākas paralēlā cenu atspoguļošana latos un eiro
Foto: LETA

 

No 1.oktobra Latvijā sākas paralēlais cenu atspoguļošanas periods, kad preču un pakalpojumu cenām jābūt atspoguļotām divās valūtās – latos un eiro. Tāpat arī patērētājiem izsniegtajos čekos darījumu kopsummai ir jābūt norādītai kā latos, tā eiro.

Aprēķinot preču un pakalpojumu cenas eiro ir jāizmanto Eiropas Savienības Padomes noteikto oficiālo maiņas kursu - 0,702804 lati par vienu eiro.

Cenu paralēlās atspoguļošanas periods ilgs līdz 2014.gada 30.jūnijam un to, vai cenas konvertētas un atspoguļotas korekti, kontrolēs valsts institūcijas.

Kā izņēmumi, uz kuriem neattiecas prasība darījumu kopsummu kases čekos un kvītīs norādīt gan latos, gan eiro, ir noteikti tirdzniecības automāti, piemēram, kafijas, sulu, saldumu automāti, kas izsniedz preci bez pārdevēja klātbūtnes.

Paralēlās cenu atspoguļošanas uzsākšana ir labs brīdis iedzīvotājiem sākt pierast pie naudas jaunās vērtības. Šis periods iedzīvotājiem palīdzēs noorientēties eiro cenās, bet vienlaikus arī kavēs jauno cenu iegaumēšanu, ja vien iedzīvotāji paši mērķtiecīgi tam nesāks veltīt uzmanību. Paralēlā cenu atspoguļošana dod iespēju aci pret aci satikties ar eiro realitāti un iedzīvotājiem to vajag izmantot naudas jaunās vērtības apgūšanai, lai sadzīvošana ar eiro padotos vieglāk, norāda "Swedbank" Privātpersonu finanšu institūta direktore Adriāna Kauliņa.

"Naudas maiņai valstī nav par agru sākt gatavoties jau šodien, jo ir daudz apgūstamu lietu, līdz no rēķināšanas latos mēs tiksim līdz rēķināšanai eiro. Mācīšanās nekļūdīgi rīkoties ar jaunajām banknotēm un monētām salīdzinoši būs viegla skola, daudz vairāk laika un pūļu prasīs naudas jaunās vērtības un jauno cenu saprašana. Kamēr uz cenu zīmēm būs gan lati, gan eiro, veikalnieki jauno cenu mums pateiks priekšā, īstā jaunās naudas vērtības mācīšanās sāksies tad, kad latu cenas pazudīs," uzskata Kauliņa.

Tas, cik ātri Latvijas iedzīvotāji pieradīs pie eiro, atkarīgs no daudziem apstākļiem, tomēr lielu lomu spēlē naudas maiņas kurss un pašu attieksme. Latu un eiro vērtība ir samērā tuva – tas iedzīvotājiem ļaus ātrāk pieņemt jaunos ienākumus un izdevumus. No otras puses, lata un eiro maiņas kurss ir sarežģīts un tas apgrūtinās noorientēšanos jaunajās cenās. Saskaņā ar Eirobarometra pētījumiem, ātrāk jauno valūtu pieņem eiro piekritēji, norāda eksperte.

Viņa arī sagatavojusi cilvēkiem vairākus padomus laicīgai sevis pieradināšanai pie eiro

Iemācies galvā pārrēķināt eiro cenas

Eiro un lata maiņas kurss nav pateicīgs viegliem galvas rēķiniem. Tomēr lielākā daļa iedzīvotāju jutīs vajadzību jauno valūtu saistīt ar veco, lai spētu noorientēties savos tēriņos - eiro kā atskaites punktu saviem tēriņiem uzreiz lietot gatavi būs labi ja padsmit procentu iedzīvotāju. Iepērkoties ātrāk un lietderīgāk ir cenas pārrēķināt galvā - tas veicina labāku cenu uztveres veidošanu.

Visprecīzāk un vieglāk galvas rēķinos būs dalīt ar divi un desmit - lai galvā pārrēķinātu eiro cenu latos, cenu eiro izdala ar 2, un tad iegūtajam rezultātam divas reizes pieskaita vienu desmito daļu no eiro cenas.

Piemēram: 9 EUR = 9/2 + 9/10 + 9/10 = 4,50 + 0,9 + 0,9 = 6,30 Ls. Rezultāta pārbaude: 9 EUR * 0,702804 = 6,33 Ls.


Iemācies naudas zīmju un monētu vērtības

Jaunās naudas vērtību iedzīvotāji var apgūt vairākos veidos, lai saprastu, vai preces vai pakalpojuma cena ir pieņemama. Cenu pārrēķinam alternatīvs veids ir eiro monētu un banknošu vērtības apgūšana latos un preču vērtības noteikšana šajos intervālos. Mazas tabuliņas ar eiro nominālu vērtību latos var nēsāt naudasmakā.

Piemēram, 1 EUR = 70 santīmi, 2 EUR = 1,40 Ls, 5 EUR = 3,50 Ls.

Izmanto latu un eiro cenu paralēlās atspoguļošanas periodu, lai iegaumētu jaunās cenas

Cenu paralēlā atspoguļošana palīdzēs iepazīt jauno valūtu, to apliecina citu eirozonas valstu pieredze. Vienlaikus paralēlā cenu atspoguļošana kavēs pierašanu pie jaunajām cenām – kamēr uz cenu zīmēm būs abas cenas, pircēji pievērsīs uzmanību tikai cenai latos. Jauno cenu iegaumēšana nenotiks pati no sevis, tāpēc iedzīvotājiem vajag izmantot duālo cenu atspoguļošanas periodu un mērķtiecīgi iegaumēt eiro cenas ikdienā pirktākajiem produktiem, kas vēlāk varēs kalpot salīdzināšanai ar citu produktu cenām. 

Izpēti no ceļojumiem atvestās eiro monētas vai iegādājies eiro sākumkomplektu

35% aptaujāto uzskata, ka tiem ir bijusi pietiekama saskare ar eiro valūtu, lai spētu atpazīt un nekļūdīgi lietot eiro monētas un banknotes. Taču lielākajai iedzīvotāju daļai eiro būs jauna pieredze. Sagaidāms, ka eiro banknotes iedzīvotāji spēs atpazīt un lietot salīdzinoši viegli, bet aprast ar eiro monētām būs ievērojami grūtāk.

Piemēram, Igaunijā 11 mēnešus pēc eiro ieviešanas: banknošu lietošana sagādāja grūtības vien 10% iedzīvotāju, kamēr monētas - 44%. Lai iepērkoties ar eiro spētu precīzi norēķināties un pārbaudīt atlikumu, sameklējiet no ceļojumiem pāri palikušās eiro monētas un banknotes vai decembrī iegādājieties eiro sākumkomplektu ar visu eiro monētu nomināliem. Nesteidzīgi izpētiet monētu izskatu - izmēru, svaru, materiālu, krāsu, biezumu, jostas, jo ar monētu dizaina atpazīšanu var nepietikt - katras valsts emitētajām monētām vienas puses dizains atšķiras.


Pozitīvie pieradīs vieglāk!

Citu valstu pieredze rāda – iedzīvotāji, kas jauno valūtu gaida ar neuzticēšanos, un tie, kas ir atvērti pārmaiņām, izvēlas atšķirīgus pierašanas ceļus. Eiroskeptiķi fokusējas uz pirkumu pārrēķinu, meklējot cenu pārmaiņas, veltot šai nodarbei daudz laika un pūļu, un norēķināšanos jaunajā valūtā padarot sev par patiesu apgrūtinājumu. Vieglāk un ātrāk pie jaunās situācijas pierod tie, kas jauno valūtu mazāk saistīs ar veco un jauno naudas vērtību apgūs intuitīvi – pirks nepieciešamo, nepārrēķinot katra pirkuma cenu, un cenu uztveri veidos caur jaunu pieredzi. Šāda pieeja tipiska jauniešiem, kas dzīvi tver vienkāršāk, secina Kauliņa.

Informācijas avots: www.DELFI.lv | 01. oktobris 2013 00:02

Bezmaksas Post24 sūtījumi visā Latvijā!

12.08.2013

Post24 sūtījumu terminālis ir ātrs un ērts veids, kā nosūtīt un saņemt sūtījumus.

 • Atvērts 24 stundas 7 dienas nedēļā.
 • Ērta piekļūšana gan ar auto, gan ar kājām
 • Atrodas pa ceļam - pie tirdzniecības centriem un degvielas uzpildes stacijām
 • Sūtījumu izsekošana tiešsaistē
 • Sūtījuma izņemšana tikai 15 sekundēs

Pakalpojumu izvēle:

 • Sūtījumu piegāde no termināļa uz termināli
 • Sūtījuma piegāde ar kurjeru uz termināli
 • Sūtījuma atgriešana izmantojot termināli

Sūtījumu termināļa iespējas:

 • Maksimālais sūtījuma svars 30kg
 • Saņēmēja informēšana par pienākušu sūtījumu ar īsziņas un/vai e-pasta starpniecību
 • Sūtījuma uzglabāšanas laiks - 7 dienas
 • Iespējams norēķināties ar maksājumu karti

Papildpakalpojumi:

 • Maksa par pirkumu pie sūtījuma saņemšanas
 • Sūtījuma atgriešana sūtītājam 14 dienu laikā
 • Sūtītāja informēšana par sūtījuma saņemšanu ar īsziņas un/vai e-pasta starpniecību
 • Plīstošu un trauslu sūtījumu piegāde
 • Sūtījuma apdrošināšana

Sūtījumu nosūtīšana un saņemšana ar Post24 pašapkalpošanās sūtījumu termināļiem ir pieejama visā Baltijā: Lietuvā (12 pilsētas), Latvijā (12 pilsētas), Igaunijā (26 pilsētās) 1-2 darba dienu laikā. Baltijas sūtījumu terminālu tīkls ietver vairāk nekā 100 pakomātus.

Pakomātu atrašanās vietas Latvijā: Post24 sūtījumu termināļi pieejami 12 Latvijas pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Cēsīs, Jēkabpilī, Jūrmalā, Ogrē, Rēzeknē, Tukumā, Valmierā un Ventspilī.

Post24 pakomātu adrešu saraksts www.post24.lv/pakomati_visa_latvijaVairāk informācijas www.post24.lv

Pie mums nopirktās detaļas var nomainīt autoservisā, kas atrodas tikai 10 minūšu brauciena attālumā.

18.07.2013

Autoservisā veicamo darbu saraksts

AUTO DIAGNOSTIKA
RITOŠĀS DAĻAS REMONTS
BREMŽU SISTĒMAS REMONTS
DZINĒJA REMONTS
EĻĻAS MAIŅA


Tiek veikti arī citi darbi, kas nav norādīti sarakstā!

Meistara tālrunis: 25901445


Sīkāka informācija...

Meyle auto rezerves daļu pievedums!

08.05.2013

Jauns Meyle auto rezerves daļu pievedums.

Noliktava ir papildināta ar jaunu, Meyle auto rezerves daļu klāstu

Auto spuldžu un auto apkopes piederumu pievedums!

26.03.2013

Noliktava papildināta ar jaunām pozīcijām:
Bremžu disku tīrītājs aerosols K2 BRAKE CLEANER 600ml
Universāla eļļa un smērviela CRC 5-56 300ml
Vara aerosols K2 COOPER SPRAY 400ml
Abrazīva roku tīrīšanas pasta netīrām rokām, kā arī papildināti auto spuldžu atlikumi.

AUTOSPULDZES

Meyle auto rezerves daļu pievedums!

22.03.2013

Jauns Meyle auto rezerves daļu pievedums.

Noliktava ir papildināta ar jaunu, Meyle auto rezerves daļu klāstu

  << iepriekšējā   1   2   3   4   5   6   7   8   nākošā >>
Visas cenas ir norādītas eiro ar PVN.

Ja Jums ir radušās neskaidrības par preces kodu vai detaļas pielietojumu, rakstiet mums!

Rīga, A. Deglava 92 - Veikals 67573145 - Noliktava 28110711, 67549944

Auto rezerves daļas no vadošajiem ražotājiem. Piegāde 2-3 darba dienas.


Jaunumi

22.04.2016
Preci atkal var saņemt ar Omniva pakomāta un Latvijas Pasta pakalpojumiem
31.03.2016
Preču piegāde ar Omniva un Latvijas Pasta starpniecību šobrīd nav iespējama
21.01.2016
Jauns Meyle auto rezerves daļu pievedums!
06.10.2015
Jauns Meyle auto rezerves daļu pievedums.
19.06.2015
Darba laiks Līgo svētkose-TIRGUS.LV
Top.LV

Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos

Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos

Portatīvie datoriPortatīvie datori

e-Veikals | Iepirkuma grozs | | | Cenu lapa | Reģistrēties

© 2018 AUTO GRANDIS SIA - auto rezerves daļu mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība | AutoSams.Lv
© AUTO GRANDIS SIA mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana bez atļaujas aizliegta.